WELLNESS & SPA

Hem ruhunuzu, hem bedeninizi dinlendirin

SPA

/

Zena Wellness, size, beden, zihin ve ruh üçgenindeki eşsiz bütünleyici yaklaşımıyla kendinizi farklı hissettirir. Zena Wellness, kökeni binlerce yıl öncesine dayanan Uzakdoğu felsefelerinden yola çıkarak, gelenekselleşmiş terapileri uygarlığın en son tasarım teknolojileri ile bütünleştiriyor.

TÜRK HAMAMI

Masaj

CİLT BAKIMI

KAPALI HAVUZ

BUHAR BANYOSU

TERAPİ

Zena Resort
Zena Resort

SPA & WELLNESS MERKEZİ

Spa&Wellness Merkezi, özgün dekoru ve özel servisleri, doğal ürünlerin kullanıldığı masaj ve cilt bakım seanslarıyla size uygun kürler ve paket programlar sunuyor. Balneo su yosunu terapisinden hidromasaja, afüzyon duştan presso terapiye kadar bir çok tedavi uygulaması doğal ürünlerle ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanıyor. Bakım ve masaj odaları, hamamı, sauna, buhar banyosu, dinlenme bölümü, kapalı havuzu ve profosyonel donanımlı fitness merkezi ile 09.00 – 20.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Zena Resort
Zena Resort

HİZMETLER

Ücretsiz Hizmetler
Türk hamamı, sauna, dinlenme alanları, kapalı havuz, kapalı çocuk havuzu, fitness salonu, Buhar banyosu.

Ücretli Hizmetler
Tüm masaj çeşitleri ve kese, vücut bakımları, Spa hizmetleri.

ZENA Wellness

Felsefesi su olan spa konseptinin en çarpıcı bölümleri; kollektif kullanım alanları, Spa kapalı tatlı su havuzu, vücudunuzu bakımlara hazırlayan buhar banyosu ve sauna alanları, gelenekselleşen Türk Hamamı ve kişisel bakım, terapi kabinleri ile çiftler için özel olarak tasarlanmış Spa suitleri ile konuklarına hayallerinin ötesini sunuyor.

Zena Resort Zena Resort Zena Resort Zena Resort Zena Resort Zena Resort Zena Resort Zena Resort
Copyrights © 2019 Zena Resort Hotel. Tüm hakları saklıdır.
0 242 606 12 60